Home / Here
У Ліцеї «Ангстрем» вже не перший рік практикується, абсолютно безкоштовно, така форма позакласної роботи як →«Міжпредметні проекти» або MetaAngstrem.
Ангстремери тієї чи іншої паралелі класів об’єднуються в групи і під чуйним керівництвом кількох вчителів досліджують певну тему з погляду кількох предметів (наприклад, фізики, біології та хімії), а потім готують презентацію за допомогою засобів інформатики.
По завершенню MetaAngstrem всі учасники навчальної колоборації отримують сертифікати, а найкращі з них – дипломи та славу в пантеоні «Ангстрем».
За три тижні до війни серед анґстремерів 7-х класів було запущено міжпредметний проект, який об’єднав фізику, біологію та інформатику.
Пропонувалося досліджувати у командах тему, яка б витончено поєднала питання фізики та біології. І щоб це було симпатично запаковано в ємну презентацію за допомогою навичок з інформатики.
За справу взялися одразу кілька десятків ліцеїстів, але до реалізації проектів дійшли лише найбільш метанаполегливі та метапросунуті команди.
Media error: Format(s) not supported or source(s) not found
Завантажити файл: https://angstremua.com/media/2022/06/mezhpredmetnyj-proekt-20220603132536.mp4?_=1На фініші на них чекав масштабний онлайн-захист перед науково-адміністративним курултаєм аксакалів «Ангстрем».
Семикласники приємно здивували старожилів глибоким зануренням в тему та освіжили їхній енциклопедичний запас морем цікавої інформації. А ще виявили гідну витримку доповідачів перед солідною аудиторією.
Вибілені могутнім педагогічним досвідом та науковим стажем аксакали були сповна задоволені як фізично, так і естетично та визнали найкращими проекти 4-х МЕТААНГСТРЕМЕРІВ:
Владислава Кирюхіна
Глєба Лук’янова
Анжели Липинської
Дмитра Родославова
Отримати консультацію