Не треба бути ботаном, щоб вступити до ВНЗ на бюджет, досить добре здати ЗНО з біології!

Автор: кандидат медичних наук, доцент Діголь Людмила Геннадіївна

Автор і рецензент базових тестів ЗНО з біології, член регіональної експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за визначенням порогового бала при проходженні тестів ЗНО.

Якщо Ви мрієте про вищу освіту за спеціальностями медичного, фармацевтичного, агрономічного або ветеринарного напрямів, в галузі екології або фізичної культури й спорту, пропонований курс підготовки до ЗНО з біології наблизить Вас до здійснення мрії.

Курс складається зі 140 уроків 

Кожен урок включає теоретичну та практичну частини. Теоретичний матеріал у вигляді файлу РDF містить перелік понять, термінів і короткий виклад найбільш важливих або складних для розуміння питань. Теоретичне наповнення уроку відповідає чинній програмі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з біології, затвердженої наказом МОН України від 20 грудня 2018 року № 1426. Практична частина уроку складається з тестових питань, форма і зміст яких аналогічна пропонованим абітурієнтам під час проходження реальних тестів ЗНО. Всього курс містить 2919 тестових питань, що охоплюють всі розділи програми.

Вартість навчання на рік — 2400 грн. 

Для учнів “Ангстрем” — БЕЗКОШТОВНО

Домагайтеся успіхів у навчанні!