ЗНО та ДПА

 

У 2021/2022 навчальному році звільнено від ДПА учнів 4-х та 9-х класів. 

У 2022 році неможливим є проведення традиційних ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ, з огляду на що заплановано запровадити тестування, подібні до них.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2022 РОКУ

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ

Де можна знайти інформацію про проходження ЗНО?

З докладною інформацією про особливості проходження ЗНО можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, а також на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Корисна інформація про проходження ЗНО у 2022 році

Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 09 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2022 року.

Відеоінструкція, з якої Ви дізнаєтеся про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

Термін проведення основної сесії з 11 предметів ЗНО
23 травня — 17 червня

Додаткова сесія
23 червня — 15 липня

Подробиці про графік проведення ЗНО дивіться за цим покликанням

Учасники ЗНО складатимуть тести з 4 ОБОВ’ЯЗКОВИХ предметів:

  • Українська мова — 1 рівень, або Українська мова і література — 2 рівень.
  • Математика — 1 або 2 рівень на вибір.
  • Історія України або англійська на вибір.
  • Один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

ПРОБНЕ ЗНО

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2022 триватиме  протягом 5 – 22 січня 2022 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:
26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

19 березня з української мови, української мови і літератури;

Що необхідно знати про ЗНО?

З 2021 року суттєво змінилась система складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл. Стало більше обов’язкових предметів, а тестування з української мови та математики матимуть 2 рівні складності. Дворівневий іспит з української мови передбачає базовий рівень (українська мова як державна) і профільний рівень (українська мова і література).
Також з 2021-го запроваджено обов’язкову ДПА з математики у формі ЗНО. Воно також буде дворівневе, залежно від потреб вступника.
Третім обов’язковим предметом є історія України або англійська мова на вибір.
Четвертий предмет обирається за бажанням випускника. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше ніж з 5 предметів (з 13 запропонованих).

Пропонуємо ознайомитися з наступною законодавчою базою:

Рейтинг шкіл Харкова 2021 року

Вільний слухач

Освітня послуга «Вільний слухач» не передбачає зарахування дитини до Ліцею «Ангстрем» на загальних підставах (тобто документи учня знаходяться за місцем основного навчання). «Вільний слухач» — людина, яка хоче спробувати вчитися дистанційно, оцінити реальний рівень своїх знань, а його батьки зможуть контролювати процес навчання і мати уявлення про об’єктивні навчальні досягнення своєї дитини.