Home / Here
Дехто вважає, що назва цього найкрутішого виду вуличного танцю “break” походить від слова “ламати”. Мовляв, його назвали так через численні переломи кінцівок, до яких брейкінг може привести.
Media error: Format(s) not supported or source(s) not found
Завантажити файл: https://angstremua.com/media/2021/06/jumper.mp4?_=1Як би там не було, а поламати голову брейкінг дійсно змушує. Коли бі-бой крутиться на голові 25-50 оборотів, то за швидкістю й силі обертання його можна порівняти з торнадо або ураганом. В цей же час цієї голові доводиться працювати зі швидкістю бортового комп’ютера флагманського зорельота в розпал атаки. На полі брейкінг-баттла завжди знайдеться той, хто буде краще тебе виконувати трюки. Але перемагає тільки той, у кого є хитромудра стратегія і відточена тактика. Той, хто покаже тонку психологію та філігранну подачу танцю. І, звичайно, без винахідливості і харизми нікуди!
Бі-бой Jumper, він же ангстремер Матвій Назаров, демонструє і перше, і друге, і п’яте, і десяте… Заслуживши вже не один десяток перемог, любов побратимів по Клану та повагу серед суперників.
До речі, в рамках шкільної програми «Ангстрем» головою Матвій працює не гірше, ніж на танцполі…
Отримати консультацію