Своєрідний ленд-ліз для Ліцею «Ангстрем», ініційований американською компанією-розробником програмного забезпечення PTC, триває!

Влітку це було постачання спритних, продуктивних і красивих ноутбуків, які дозволили багатьом вчителям якісно підготуватися до нового навчального року. Наразі ж на рахунок Ліцею надійшла солідна благодійна сума.
Весь колектив Ліцею «Ангстрем» висловлює глибоку вдячність за фінансову допомогу, надану компанією РТС.
Це дуже важливо для нас і це дуже важливо для наших учнів!
Це значний внесок у підтримку шкільної освіти в Україні в той момент, коли під загрозою перебуває її суверенітет та існування українського народу.
Без перебільшення Ви допомагаєте нам робити невелике, але справжнє диво! Близько 2000 дітей продовжують навчатися за умов жорстокої війни. Близько 4000 батьків впевнені у стабільній та якісній освіті своїх дітей. Понад 50 співробітників «Ангстрем» забезпечені зарплатою та необхідним обладнанням для збереження нормального навчального процесу у Ліцеї.
Дякуємо Вам за те, що допомагаєте гідно пережити ці нелегкі часи тисячам наших учнів та батьків. Ви вселяєте у наші серця надію на те, що у наших дітей є майбутнє, свобода та перспективи.

Thank You