Нерадісна новина для всіх дистанційкофобів та пророків «тотальної дебілізації нації» та «колапсу соціалізації»…

Черговий «кричущий» випадок успішної соціалізації та більш ніж ефектного розвитку софт та хард скілів виявлено серед ліцеїстів Ангстрем.
Ангстремер 3-А Яромир Кирюхін, крім того, що чудово навчається і з випередженням виконує навчальний план, дозволяє собі займатися флористикою, малюванням, літературною діяльністю та опікою бездомних тварин. Але це все квіточки…
У наше поле зору потрапила «ягідка» розміром із цілого артиста – соліста великої та серйозної танцювальної вистави. З кількома десятками танцюристів, з навороченою хореографією, непростими сольними номерами, складною сценографією, світлом, вражаючим саундтреком… і з дуже недитячою темою.
Яромир та його колеги з танцювального колективу «Славія» присвятили виставу «Війна і діти» українським воякам. І зробили це по-дорослому якісно, солідно, майстерно, і… натхненно. Окреме спасибі за цікаве та зворушливе видовище керівникові колективу – Славі Ігорівні Шихабутдіновій.

До речі, у виставі бере участь і брат Яромира, анґстремер 7-го класу, Владислав Кирюхін. І в нього теж не бракує інтересів — флористика, робототехніка, біологія і таке інше… Вгадайте, а як у нього справи із соціалізацією та успішністю?..