Ця улюблена приказка директорки “Ангстрем” стає особливо актуальною у перші дні канікул. Коли треба оформити та розіслати випускникам сотні свідоцтв про закінчення 9 та 11 класів.

Все б нічого, але… “мокра” печатка та бланки знаходяться в Харкові, директорка з “живим” підписом базується в Лісабоні, а ще кілька “критично важливих” співробітників адміністрації розкидані по всій Європі. Такими є реалії “дистанційного” офісу “Ангстрем”. І ось, щоб усе це зрослося, обирається найзручніше місце і час…
Із місцем визначились — штаб-квартирою вже другий рік стає Краків. А ось із часом відбуваються дива. Мешканці виїзного офісу на кілька днів забувають, що у добі 24 години і… починається “швидкість і натиск”. До них ще додається “точність ювеліра” та “витривалість марафонця”.

Не зменшуючи темпу і не збиваючи дихання, у цьому забігу вдалося філігранно оформити документи для 213 випускників (з них 11 — золотих, а 3 — срібних) та 178 дев’ятикласників.

А після титанічного фінішу прийшло “друге дихання” і “канцелярія”, що практично не спала кілька діб, радісною юрбою висипала на вулиці старовинної королівської столиці. Ні, не шопінг і не екскурсії… Вони мчали підстрибом до найзаповітнішого і найприємнішого у всій цій операції – до випускників, які захотіли і змогли особисто приїхати до Кракова!

Усіх, хто не доїхав, не менш міцно обіймаємо та вітаємо!!!