Повну загальну середню освіту, та ще й з подвійним «громадянством», примудрився двічі отримати один з анґстремерів.

Явлення дволикого Януса ще у міфічну давнину було подією непересічною, а з часів занепаду Стародавнього Риму-— і зовсім нездійсненною. А ось для Ліцею «Ангстрем» це не така вже й аномалія.
Тут можна всидіти не тільки між двома школами, а ще й між двома країнами. І не вдарити в бруд обличчям ані тут, ані там.
Повну загальну середню освіту, та ще й з подвійним «громадянством», примудрився двічі отримати анґстремер Данило Семаков.
У минулому навчальному році джентльмен Danylo Semakov проживав In The USA за програмою обміну, де з успіхом завершив школу. Звісно ж, з американським атестатом. Зайве казати, з яким нетерпінням весь цей рік рідної Ліцей чекав одного зі своїх кращих вихованців.
Він таки повернувся на батьківщину і вже в образі ліцеїста Данила Семакова з відзнакою завершив 11-й клас в «Ангстремі». Власне, на відео відображений момент вручення свідоцтва про повну загальну середню освіту директоркою і завучем Ліцею.
За кадром лише залишився жаль з приводу того, що була б наша воля, ми б таких учнів залишали на другий і навіть третій термін… як путящих президентів)))