Палата мір і ваг «АНГСТРЕМ» зважила всі «за» й «проти» і готова оприлюднити результати щорічної всеанґстремівської олімпіади «АНГСТРЕМ CHALLENGE» 2021.

 

В цьому році аж 471 анґстремер наважився зважити свої знання та вміння логічно мислити. І відбувалося це зовсім не в затишних лабораторних умовах, а практично на бігу по вкрай пересіченій місцевості.

Нагадуємо, що у нашому інтелектуальному змаганні олімпійський спокій, м’яко кажучи, недоречний. Бо усього за одну-однісіньку годину треба здійснити мозковий штурм такого собі Евересту знань практично з усіх галузей науки. А ще ж встигнути оминути незліченні логічні пастки, що повсюди розставили хитромудрі та підступні вчителі…

На фініші було зафіксовано 71-го анґстремера, який, не зважаючи на шалену швидкість та перепони, продемонстрував бездоганно налагоджений (практично швейцарський) механізм мислення, логіки та пам’яті. Звісно ж, їхні імена будуть назавжди занесені в пантеон Ангстрем у якості еталонів інтелектуальної вправності. А на їхні світлі голови опустяться лаври переможця у вигляді дипломів і подаруночків.