Зимовий час  — тотальний дефіцит сонячного світла. До цього із-за ворожих обстрілів додаються постійні відключення електрики. Вулиці занурюються у “блекаут” більше ніж на півдоби, значно зростає небезпека на дорозі.
Щоб убезпечити на дорозі себе і оточуючих, треба «включити» нові звички та правила!

Тебе не помічають? Для багатьох ти порожнє місце? Що ж, може, треба трохи попрацювати над собою. Підкачати прес, зайнятися хоровим співом чи змінити зачіску. Якщо старатимешся, тебе рано чи пізно помітять.
Головне, щоб тебе ПОМІТИЛИ якомога раніше на дорозі!

Будь помітним

Для водія пішохід у темному одязі у темний час доби – порожнє місце, невидимка, zero!
Якщо ти  вдягнений у щось більш яскраве і веселе — вже краще. Ідеальний варіант – карнавальний костюм, густо усіяний блискітками та лампочками. Щоправда, є ймовірність, що тебе приймуть за поп-зірку і тоді від шанувальників не відіб’єшся. Вийшов собі за кефіром і застряг на дві години, роздаючи автографи. Але ти не готовий до такої карколомної зіркової кар’єри, а гуляти хочеться… Тоді ідеальний спосіб засвітитися на дорозі — ФЛІКЕРИ.
Флікери — маленькі значки або наклейки, які відбивають світло в темряві. Вони допомагають побачити пішохода в нічний час.
Флікери це:
стрічки, браслети, наліпки, брелоки, жилети.

Флікери можна носити на одязі (шапках, куртках, штанах або взутті). Прикріплювати до рюкзаків, дитячих колясок, роликів, санчат, самокатів та велосипедів. Також рекомендується носити на руках спеціальні браслети та пов’язки зі світловідбиваючими елементами.
З флікерами навіть фанати темного готичного стилю можуть спокійно прогулятися околицями сімейного склепу… навіть у безмісячну ніч. Тільки не сильно лякайте водіїв.

флікери

Ще раз хочемо нагадати, що Правила дорожнього руху — це правила для ВСІХ!

І для водіїв, і для пасажирів, і для велосипедистів, і для пішоходів. Але пішоходи чомусь часто забувають про це та поводяться на вулиці як учасники “броунівського руху”. А ми пам’ятаємо, що фізики так називають хаотичний рух частинок.
Хаос та несподіванка — не наш метод. А щоб розуміти один одного на дорозі, всі повинні розмовляти однією і всім зрозумілою мовою. Це мова знаків, кольорів і навіть жестів. І про це все (ну, майже все) розповість і покаже  справжній  ПРОФЕСІОНАЛ —  інспектор дорожньої поліції…